#birhakanincegüncesi
Hoşgeldiniz

2016

Merhaba, 1991 yılında Kahramanmaraş’ta doğdum.

Liseyi Kahramanmaraş Anadolu Lisesi’nde tamamladım. Bu dönemde Kahramanmaraş Gençlik Merkezi’nde gitar eğitmenliği yaptım ve birçok etkinlikte yer aldım.

2012 yılında Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Gıda Teknolojisi Bölümü’nde okumaya hak kazandım ve 2 yıl bu bölümü okudum.

2014 yılında bu bölümden mezun oldum ve Dikey Geçiş Sınavı ile Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümünü kazandım ve halen devam etmekteyim. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim İktisat Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümüne devam etmekteyim. Üniversitede okuduğum dönemde gitar eğitmenliği, aktif sahne programları, grafik/tasarım eğitmenliği ve freelance grafikerlik yaptım. Yurtiçi ve yurtdışı birçok web tasarım ve grafik tasarım işleri yaptım.

2012 yılı mayıs ayında Kreathane Medya Ajans’ta Web ve Grafik Tasarımcısı olarak görev aldım. Maras Magazin, Marasta Haber, Marasta Secim, Marasta Mekanlar projelerini ekibimizle beraber burada hayata geçirdim.

2014 yılı haziran ayında Kahramanmaraş’ta gıda sektörünün öncü şirketlerinden MADO A.Ş.’de Gıda Kalite-Kontrol ve Hijyen Denetim Sorumlusu olarak göreve başladım. 4 ay süren iş hayatıma lisans eğitimine devam ettiğim için ara verdim.

2015 yılı temmuz ayında lisans eğitimime devam ederken Şirikçioğlu Mensucat A.Ş.’de Laser Designer olarak işe başladım ve 13 ay çalışmamı sürdürdüm. Jeanologia Dynamic Laser makinesini kullandım. Şirikçioğlu Mensucat’ta yurtiçi ve yurtdışı birçok tekstil denim fuarlarına katılım ve sunum yaptım.

2016 yılı ağustos ayında Aksaray’a taşınarak tekstil sektöründe lider firmalardan olan Eroğlu Holding’te Laser Designer olarak göreve başladım. Jeanologia, VAV, BEST ve LST marka lazer makinelerini burada kullanarak deneyim edindim ve aralık ayına kadar görevimi yürüttüm.

2016 yılı aralık ayında İstanbul’a taşınarak bu tarihten itibaren denim yıkama sektörünün öncü şirketlerinden Rimaks Tekstil A.Ş.‘de Laser Designer olarak görevime başladım ve halen görevimi sürdürmekteyim.

Saygılarımla.

Hakan Ince

Bir
#birhakaninceguncesi
Hakan İnce
#birhakaninceguncesi
Güncesi
#birhakaninceguncesi

Our approach

Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Proin eget tortor risus. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a.

Metodology

Proin eget tortor risus. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Donec rutrum congue leo eget malesuada.

BRANDING & IDENTITY
Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit.
SEO OPTIMISATION
Proin eget tortor risus. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar
WEB DEVELOPMENT
Proin eget tortor risus. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar

Projeler / Ortaklar

f0f0f0

THANKS FOR WATCHING